Visi produkti

Ādas izstrādājumiem

P027_LV_173_030

HG ādas izstrādājumu intensīvais tīrītājs

HG “ādas izstrādājumu intensīvais tīrītājs” ir pilnīgi drošs, uz ūdens bāzes veidots tīrītājs, kas piemērots anilīnam un krāsotiem dabīgiem ādas izstrādājumiem, ko izmanto mēbeļu, čemodānu, somu u.c. apdarē. Tas nav piemērots zamšādai vai nabukam. HG “ādas izstrādājumu intensīvais tīrītājs” tīra ādas izstrādājuma poras un sagatavo virsmu HG “četri vienā” lietošanai.

13534868249563570

HG ādas izstrādājumu tīrītājs/aizsargslānis

Moderns ūdens bāzes ādas izstrādājumu tīrītājs. Piemērots ar anilinu piesūcinātām jebkuras krāsas ādas mēbelēm, jakām, somām un koferiem. Tīrītājs baro, padarot ādu mīkstu un elastīgu, pasargā no izkalšanas.

Atsvaidzinātāji

13968847435876801

HG Gaisa atsvaidzinātājs

Gaisa atsvaidzinātājs – neitralizators. Pilnībā likvidē visas nepatīkamās smakas pēc cepšanas, vārīšanas, smēķēšanas un tml.

13968847000357630

HG līdzeklis smaku likvidēšanai no virsmām

Līdzeklis nepatīkamu smaku likvidēšanai no dažādām virsmām. Šī līdzekļa sastāvā esošie dabiskie enzīmi un mikrobi efektīvi iznīcina grūti izkliedējamas smakas, neitralizējot to avotus. Lietojams tualetēs (sienām un grīdai), paklājiem, atkritumu spaiņiem, mājas ārējām sienām (dzīvnieku urīna pēdas), kurpēm (sviedru smaka), mājdzīvnieku guļvietām un tualetēm, kā arī nikotīna, augļu, dārzeņu un tml. smaku iznīcināšanai.

13968847218205659

HG līdzeklis smaku likvidēšanai no tekstilizstrādājumiem

Līdzeklis uz dabīgas augu ekstraktu bāzes. Paredzēts dažādos tekstilizstrādājumos (aizkaros, dīvānos, krēslos, matračos) iesūkušos nepatīkamu smaku pilnīgai likvidēšanai. Ja apģērbs joprojām ir tīrs, tomēr ož pēc dūmiem, sviedriem vai tml., to nav nepieciešams mazgāt vai nest uz ķīmisko tīrītavu!

ECO produkti

P560_LV_560_050

HG Eco virtuves tauku tīrītājs

HG “Eco virtuves tauku tīrītājs” noņem jebkura veida eļļas un tauku traipus, kas rodas pārtikas gatavošanas rezultātā un tas ir drošs jebkuru virtuves virsmu tīrīšanai ieskaitot nerūsējošo tēraudu, keramiskās flīzes, dabīgo akmeni un dažādas plastmasas. Ar šo produktu var tīrīt arī mikroviļņu krāsnis. HG “Eco virtuves tauku tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P561_LV_561_050

HG Eco vannas istabas tīrītājs

HG “Eco vannas istabas tīrītājs” ātri un viegli noņem ziepju paliekas, taukus, eļļainus pleķus un vieglas kaļķakmens nogulsnes no vannām, izlietnēm, flīzēm un duškabīnēm liek mirdzēt atkal kā jaunām. Tas nesatur abrazīvas vielas vai agresīvus komponentus un ir drošs lietošanai uz glazētām, hromētām, emaljētām, krāsotām vai plastmasas virsmām. Regulāra produkta lietošana novērš kaļķakmens veidošanos. HG “Eco vannas istabas tīrītājs” neatstāj švīkas, patīkami smaržo un ir ārkārtīgi ekonomisks lietošanā. HG “Eco vannas istabas tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks, koncentrēts produkts, kas paredzēts dažādu vannas istabas virsmu tīrīšanai. Tas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P562_LV_562_050

HG Eco kaļķakmens noņēmējs

HG “Eco kaļķakmens noņēmējs” notīra kaļķakmens nogulsnes ātri droši un efektīvi. HG “Eco kaļķakmens noņēmējs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts, kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P563_LV_563_050

HG Eco flīžu šuvju tīrītājs

HG “Eco flīžu šuvju tīrītājs” ir koncentrēts produkts, kas dziļi iztīra šuves starp flīzēm. Augsta produkta koncentrācija nozīmē, ka tas iedarbojas vienādi spēcīgi uz netīrumiem, kas ir flīžu šuvēs kamēr tas ir uzklāts uz virsmas, kā arī beršanas laikā. Šo produktu var lietot dažādu veidu šuvju (sienas, grīdas) tīrīšanai HG “Eco flīžu šuvju tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P564_LV_564_100

HG Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs

HG “Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs” paredzēts gan matētu, gan spīdīgu keramisko grīdas flīžu tīrīšanai. HG “Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P565_LV_565_100

HG Eco flīžu tīrītājs

HG “Eco flīžu tīrītājs” ir paredzēts visu veidu keramikas flīžu, kā arī kaļķi nesaturošu akmens flīžu (piem. granīts) grīdu tīrīšanai bez švīkām. HG “Eco flīžu tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P566_LV_566_100

HG Eco parketa un lamināta tīrītājs

HG “Eco parketa un lamināta tīrītājs” ir drošs līdzeklis, speciāli radīts ātrai un ērtai visu veidu parketa un lamināta grīdu kopšanai. Līdzeklis aiz sevis neatstāj švīkas. HG “Eco parketa un lamināta tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P567_LV_567_050

HG Eco universālais stikla tīrītājs

HG “Eco universālais stikla tīrītājs” noņem netīrumus, tauku traipus, pirkstu nospiedumus utt. no dažādu veidu stikla virsmām un spoguļiem. Šis ārkārtīgi efektīvais līdzeklis ātri nožūst un neatstāj švīkas. HG “Eco universālais stikla tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P569_LV_569_050

HG Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs

HG “Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs” ātri un droši noņem netīrumu un tauku traipus no dažādām virsmām, tādām kā: mēbeles, galdi, durvis, virtuves darba virsmas utt. HG “Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir gatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P570_LV_570_100

HG Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs

HG “Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs” ir speciāli radīts lai atbloķētu tauku un ēdienu atlikumu aizsērējumus novadcaurulēs. Šis produkts ir radīts uz speciāli atlasītu enzīmu un mikrobu bāzes, tāpēc tas ir absolūti drošs lietošanai jebkuram cauruļu tipam. HG “Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts, kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

Interjeram

P071_LV_142_050

HG stikla un spoguļu tīrītājs

HG “stikla un spoguļu tīrītājs” viegli notīra taukainus traipus un citus netīrumus no jebkura veida stikliem un spoguļiem.

P067_LV_209_050

HG plastmasas intensīvais tīrītājs

Izcils tīrītājs visiem plastmasas, mazgājamo tapešu un krāsojumu veidiem. Tīra intensīvi bez izbalēšanas riska. Viegli noņem nikotīna traipus, nosēdumus un citus sārņus. Ļoti piemērots plastmasas materiāliem, piemēram, palodzēm, paneļu apšuvumiem, salaidumiem, virtuves iekārtām, līstītēm, solārijiem utt.

P146_LV_148_050

HG universālais interjera tīrītājs

HG “universālais interjera tīrītājs” viegli notīra netīrumus, taukainus traipus, pirkstu nospiedumus, u.c. no jebkurām virsmām (plastmasas, ugunsizturīgas plastmasas, MDF, krāsotām un citām ūdensizturīgām virsmām).

P044_LV_410_030

HG mēbeļu virsmu atjaunošanas līdzeklis tumšam kokam

HG mēbeļu virsmu atjaunošanas līdzeklis ir augstas kvalitātes kopšanas līdzeklis notraipītu, lakotu, eļļotu, neapstrādātu vai vaskotu mēbeļu atjaunošanai. Blāvie ūdens vai alkohola atstātie riņķi pazudīs bez pēdām. Pelēcīgas, izbalējušas vai apdilušas virsmas atgūs savu dabīgo krāsu. Skrāpējumu pēdas tiks paslēptas.

P119_LV_412_030

HG mēbeļu atjaunošanas līdzeklis gaišam kokam

HG mēbeļu virsmas atjaunošanas līdzeklis ir augstas kvalitātes kopšanas līdzeklis krāsotu, eļļotu, neapstrādātu un vaskotu mēbeļu atjaunošanai, kuras ir izgatavotas no gaiša koka, piemēram, priedes. Blāvie ūdens vai alkohola atstātie riņķi pazudīs bez pēdām. Pelēcīgas, izbalējušas vai apdilušas virsmas atgūs savu dabīgo krāsu. Skrāpējumu pēdas tiks paslēptas.

P607_LV_607_050

HG higiēniskais saunas tīrīšanas līdzeklis

Sviedri satur mitrumu, kā arī ādas taukus un sviestskābi, ko absorbē koks. Tie ir ne tikai nehigiēniski, bet arī izraisa nepatīkamu aromātu. HG “higiēniskais saunas tīrīšanas līdzeklis” ir lietošanai gatavs produkts, kas izstrādāts īpaši saunas ātrai, higiēniskai un drošai tīrīšanai. Šis izstrādājums noņem ādas taukus, ādas kārtiņu un (piekaltušus) sviedrus, neizmantojot, piemēram, abrazīvas vielas vai amoniju, tāpēc ir pilnīgi droši lietojams visiem materiāliem, kas tiek izmantoti saunā. Vienkārši uzsmidziniet, noslaukiet un gatavs!

Flīzēm un akmenim

P025_LV_110_100

HG flīžu aizsargslānis ar vieglu spīdumu

HG flīžu aizsargslānis ar vieglu spīdumu ir viegli uzklājama, šķidra polimēra emulsija visu veidu grīdu flīzēm, flīzēm un akmens flīzēm. Pēc nožūšanas šī emulsija kļūst spīdīga un ir ļoti plāna, bet ļoti izturīga aizsargkārta, kas aizsargā flīzes pret traipiem, netīrumiem, skrāpējumiem un nodilumu, kā arī stiprina krāsu un struktūru. Turklāt šai aizsargkārtai, ir arī pretslīdēšanas efekts.

 

P024_LV_115_100

HG spīdums flīžu grīdām

HG spīdums flīžu grīdām ir brīnišķīgs, svaigi smaržojošs, koncentrēts grīdu mazgāšanas līdzeklis, kas atjauno spīdumu un ir īpaši izgatavots regulārai grīdu mazgāšanai gan porainām, gan neporainām grīdas flīzēm, akmens flīzēm un kaļķi nesaturošām dabīgā akmens virsmām. Šis izstrādājums stiprina arī flīžu krāsu un struktūru. 1 Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

P063_LV_101_100

HG cementa un rūsas tīrītājs

HG cementa un rūsas tīrītājs notīra cementa atliekas no visu veidu porainām un neporainām keramiskajām flīzēm, flīzēm un kaļķi nesaturošām dabiskā akmens virsmām, piemēram, no Norvēģijas akmens (šīfera), granīta un kvarcīta. Šis produkts ir unikāls, jo tas notīra cementa atliekas no flīžu virsmas, bet cements flīžu šuvēs saglabājas. Produkts ir piemērots arī rūsas notīrīšanai.

13231620663543799

HG Koncentrēts flīžu un dabīgā akmens virsmu tīrītājs

Ļoti koncentrēts tīrīšanas līdzeklis flīzēm un dabīgā akmens virsmām (izņemot kaļķakmens un skābes neizturīgas virsmas – marmors, travertins u.tml.). Likvidē noturīgus cementa un kaļķu nosēdumus.

13091735835281889

HG Flīžu/akmens vaska noņēmējs

Intensīvs, pašaktīvs akmens flīžu un kaļķi nesaturoša dabīgā akmens virsmu tīrītājs. Noņem plānu vaska kārtiņu, pulieri, taukus, eļļas un nogulsnes. Atjauno virsmu vizuālo izskatu.

 

P218_LV_332_100

HG spīdīgo grīdas flīžu tīrītājs

HG spīdīgo grīdas flīžu tīrītājs ir burvīgi smaržojošs, koncentrēts, tīrīšanas līdzeklis, kas ir īpaši izgatavots, lai regulāri, viegli un ātri, neradot mazgāšanas švīkas, tīrītu visas (ļoti) spīdīgas flīžu grīdas un kaļķi nesaturoša dabiskā akmens flīžu grīdas. Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

 

P021_LV_135_050

HG flīžu šuvju tīrītāja koncentrāts

Līdzeklis flīžu šuvju tīrīšanai ir sintētisks tīrīšanas līdzeklis, īpaši paredzēts flīžu šuvju tīrīšanai. Saglabā aktivitāti ne tikai savas iedarbības laikā, bet arī nākamajā tīrīšanas reizē. HG “flīžu šuvju tīrītāja koncentrāts” var lietot sienas, grīdas flīžu, kā arī ķieģeļu šuvju tīrīšanai.

13128972338312049

HG Flīžu šuvju aizsargslānis sienām

Līdzeklis sienas flīžu savienojumu vietu aizsardzībai pret taukiem, netīrumiem un kaļķakmeni. Izveido bezkrāsainu, neredzamu barjeru, ideāls virtuvēm un vannasistabām.

13050978732202680

HG Kapakmeņu tīrītājs

Viegli un pamatīgi notīra jebkura veida netīrumus no kapakmens, marmora vai statuju virsmas. Var tīrīt arī ģipša izstrādājumus un mūrējumus.

13534893149782040

HG Bruģa tīrītājs

Ļoti koncentrēts tīrīšanas līdzeklis, paredzēts bruģa un cementa klājumu tīrīšanai.

Kamīniem, krāsniņām un griliem

P081_LV_432_050

HG skursteņu tīrīšanas pulveris

Daudzi ugunsgrēki rodas tāpēc, ka kamīni, dažādu veidu krāsnis vai skursteņi pārklājas ar sodrējiem. Šie sodrēji kļūst biezāki un biezāki un galu galā izraisa aizdegšanos. HG “skursteņu tīrīšanas pulveris” noņem un novērš sodrēju, ieskaitot kreozotu, turpmāku veidošanos skurstenī, kamīnā vai dažādu veidu krāsnīs.

P046_LV_138_050

HG cepeškrāsns un grila tīrītājs

Noņem piedegušus taukus no cepeškrāsnīm, grila, cepšanas restēm un nerūsējošā tērauda virtuves plītīm.

P080_LV_431_050

HG kamīnu un krāsniņu stiklu tīrītājs

HG “kamīnu un krāsniņu stiklu tīrītājs” ir putojošs līdzeklis, kas viegli notīra sodrējus, taukus un darvu. Piemērots arī skursteņu un kamīnu sodrēju slāņa tīrīšanai.

Laminātam

P076_LV_136_100

HG lamināta grīdu aizsargslānis

HG lamināta grīdu aizsargslānis ir ļoti vienkārši lietojams, šķidra polimēra emulsija, kas pēc nožūšanas rada spīdīgu un ļoti plānu, bet ļoti izturīgu aizsargājošu plēvi. Tādā veidā lamināta virsējā kārta tiek aizsargāta pret nolietojumu, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Šis produkts nomaskē arī blāvus traipus un bojājumus un rada pretslīdēšanas efektu.

P082_LV_464_100

HG lamināta grīdu mazgāšanas līdzeklis

HG lamināta grīdu mazgāšanas līdzeklis ir burvīgi smaržojošs, koncentrēts grīdas tīrīšanas līdzeklis ar spīdumu atjaunojošu efektu, īpaši izgatavots, lai regulāri, labi, droši un ātri notīrītu visu veidu lamināta grīdas. Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

P075_LV_134_100

HG lamināta grīdu intensīvais tīrītājs

HG lamināta grīdu intensīvais tīrītājs ir spēcīgs tīrīšanas līdzeklis drošai un ātrai grūti notīrāmu netīrumu un aizsargslāņa notīrīšanai no visu veidu laminātiem.

P204_LV_465_050

HG lamināta grīdu ikdienas tīrītājs

HG “lamināta grīdu ikdienas tīrītājs” vienā mirklī noņem dažādus netīrumus no visa veida lamināta grīdām. Ar HG “lamināta grīdu ikdienas tīrītājs” var ātri un ērti uzturēt tīru lamināta grīdu.

Paklājiem un mīkstajām mēbelēm

P058_LV_151_100

HG paklāju un mīksto mēbeļu tīrītājs

Īpaši izgatavots paklāju un mīksto segumu tīrīšanai gan ar paklāju tīrīšanas ierīcēm (izsmidzināšanas metode), gan arī ar rokām.

 • Iedarbojas dziļi, pamatīgi un ātri.
 • Pēc tīrīšanas iegūst pret traipu iedarbību.
 • Ar svaigu smaržu.
 • Piemērots ikvienai paklāju tīrīšanas ierīcei.
P015_LV_152_050

HG traipu tīrītājs paklājiem un mīkstajām mēbelēm

HG “traipu tīrītājs paklājiem un mīkstajām mēbelēm” paredzēts atsevišķu traipu izņemšanai no visu veidu paklājiem un mīkstajām mēbelēm. Pēc lietošanas nodrošina netīrumus atgrūdošu iedarbību.

Parketam

P047_LV_200_100

HG Parketa un koka grīdu aizsargslānis

HG parketa un koka grīdu aizsargslānis ir ļoti viegli uzklājama, šķidra polimēra emulsija, kas pēc nožūšanas veido spīdīgu un ļoti plānu, bet ļoti izturīgu aizsargslāni. Tādā veidā rodas lakas kārta, kas aizsargā parketu pret nolietojumu, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Turklāt šis aizsargslānis rada arī pretslīdēšanas efektu.

P088_LV_467_100

HG parketa un koka grīdu mazgāšanas līdzeklis

HG parketa un koka grīdu mazgāšanas līdzeklis ir burvīgi smaržojošs, koncentrēts grīdas tīrīšanas līdzeklis ar spīdumu atjaunojošu efektu, īpaši izgatavots, lai regulāri tīrītu gan lakotu parketu, gan parketa grīdas, kas ir apstrādātas ar HG parketa aizsargslāni (HG produkts 51). 1 Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

P048_LV_210_100

HG parketa un koka grīdu intensīvais tīrītājs

HG parketa un koka grīdu intensīvais tīrītājs ir īpaši izgatavots, lai viegli, ātri un droši notīrītu grūti notīrāmus netīrumus un taukus no lakotām parketa grīdām. Šis produkts ir pilnīgi drošs lakotiem pārklājumiem.

13231616636013269

HG Parketa un koka grīdu tīrītājs

Ātri žūstošs tīrīšanas līdzeklis dažādu netīrumu un traipu noņemšanai no lakotām  parketa un dēļu, kā arī ar HG parketa un koka grīdu intensīvo tīrītāju apstrādātām grīdām.

13231629137049429

HG Parketa vasks

Dabīgs vasks nelakotam parketam. Aizsargā virsmu pret netīrumiem un traipiem, vienlaicīgi atjaunojot parketa krāsu un piedodot spīdumu. Virsmai jābūt tīrai un bez putekļiem. Noņemiet veco un netīro vaska kārtu ar HG “Parketa vaska noņemšanas līdzekli” un ļaujiet grīdai nožūt.

Parquet wax remover

HG Parketa vaska noņemšanas līdzeklis

Efektīvs līdzeklis netīrumu, traipu un vecās vaska kārtas noņemšanai no nelakota parketa.

Tekstilizstrādājumiem

Water, oil, grease, dirt repellent for textiles

HG Tekstilizstrādājumu aizsarglīdzeklis

Efektīvs un viegli lietojams līdzeklis dažādu tekstilizstrādājumu aizsardzībai pret ūdeni, eļļu, taukiem un netīrumiem. Pateicoties šī produkta spēcīgajām ūdeni atgrūdošajām īpašībām, tas pasargās audumus arī no tauku, mērces, vīna u.c. traipiem – tos pavisam viegli varēs notīrīt ar parastu mitrumu uzsūcošu salveti! Līdzekli var pielietot visdažādākajiem tekstilizstrādājumiem: lietus drēbēm un sporta apģērbiem, audekla kurpēm, kaklasaitēm, saimniecības inventāram, dārza mēbelēm un to polsterējumam, teltīm, saulessargiem, tentiem un tml. – tie kļūs ūdensnecaurlaidīgi un aizsargāti pret traipiem!

Vannas istabām un tualetēm

P053_LV_145_050

HG spīdums vannas istabai

 • liks jūsu vannas istabai (izlietnei, vannai, akrila vannas, klozetpodam, krāniem, flīzēm) atkal spīdēt.
 • notīrīs eļļas, ziepju, ādas tauku un kaļķu nosēdumus.
 • nesatur abrazīvas un agresīvas vielas, tāpēc ir drošs glazētu, hromētu, emaljētu virsmu, kā arī plastikāta un krāsotu virsmu tīrīšanai.
 • nebojā krāsu.
 • regulāri lietojot, novērš kaļķu nosēdumu veidošanos.
 • neatstāj traipus.
 • svaigi smaržojošs, ļoti ekonomisks līdzeklis, kas piemērots arī grīdu mazgāšanai.
P052_LV_100_050

HG profesionāls līdzeklis kaļķakmens noņemšanai (0,25L un 0,5L)

Ļoti spēcīgs līdzeklis kaļķakmens nosēdumu, rūsas un dzelteno traipu, kā arī vara oksīda noņemšanai. Tas saudzīgi notīra jebkurus materiālus vannas istabā, virtuvē un tualetē (hromu, nerūsējošo tēraudu, keramiku, flīzes, emalju, stiklu, kristālu un plastmasu).

P162_LV_218_050

HG kaļķakmens nogulšņu tīrītājs

Visur, kur mājās tiek izmantots ūdens, virsmas var bojāt kaļķakmens nogulsnes, jo – kur ūdens, tur kaļķakmens. Šīs nogulsnes atstāj nespodrus traipus dušas kabīnēs, plastmasas vannās, uz darba virsmām, trauku žāvētājiem un tualetēs, kā arī citur. HG “kaļķakmens nogulšņu tīrītājs” rūpīgi un ātri notīra šīs nogulsnes. Turklāt putu sastāvs nodrošina ilgāku līdzekļa iedarbības laiku, garantējot spodras un tīras virsmas bez traipiem.

 

P605_LV_605_050

HG Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs – 3X stiprāks

Ikdienā, saskaroties ar ūdeni dušas, izlietnes, ūdens krāni un citas lietas pārklājas ar nevēlamu kaļķakmens kārtu. Arī flīzes, vannas un dušas kabīnes paliek nepievilcīgas, kad tās ir pārklājušās ar kaļķakmens nogulsnēm. Par laimi mums ir HG “Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs”, bet dažreiz kaļķakmens ir spēcīgāks pat par šo līdzekli. Tāpēc tika radīts jauns produkts HG “Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs – 3X stiprāks”. Šis lieliskais 3X stiprākais produkts notīrīs jebkura veida kaļķakmens nogulsnes un viss atkal būs tīrs un mirdzošs.

P066_LV_147_050

HG dušas un izlietņu tīrītājs

Saudzīgs un drošs ikdienas tīrīšanas līdzeklis kaļķu, ādas tauku un ziepju nosēdumu tīrīšanai izlietnēm, dušas kabīnēm, flīzēm, vannas istabas aksesuāriem un santehnikai. HG “dušas un izlietņu tīrītāju” var droši izmantot arī marmora, travertīna, citu dabīgā kaļķakmens virsmu tīrīšanai un betona.

P118_LV_448_100

HG hidromasāžas vannu tīrītājs

Hidromasāžas vannas izmantošanas laikā un pēc tam uz vannas caurulēs uzkrājas kaļķakmens, ziepju, tauku un eļļas piesārņojums, kā arī notiek baktēriju augšana. Daudzos gadījumos tas rada arī nepatīkamu aromātu. HG “hidromasāžas vannu tīrītājs” ir izstrādāts uz dabisku materiālu, piemēram, pienskābes un Austrālijas tējas koka eļļas, bāzes un nodrošina higiēnisku un drošu Hidromasāžas vannas tīrīšanu, neietekmējot iekšējo sistēmu un apkārtējo vidi. Nogulsnējies piesārņojums un aromātu avoti tiek likvidēti efektīvi un dabiski. Šī produkta regulāra izmantošana pagarina Hidromasāžas vannas kalpošanas laiku.

P019_LV_139_100

HG novadcauruļu tīrītājs

 • nav nepieciešams karsts ūdens
 • derīgs visu veidu notekcaurulēm
 • gatavs lietošanai
 • ar bērnu drošībai paredzētu vāciņu

HG ‘novadcauruļu tīrītājs’ ir unikāls un efektīvs ātras iedarbības tīrīšanas līdzeklis. Līdzeklis nav jāatšķaida ar ūdeni, tāpēc nav jāuztraucas par šķidruma nokļūšanu uz citām virsmām. Lejot tīrītāju notekcaurulēs, tas neputo un nešļakstās. Atšķirībā no granulētajiem līdzekļiem, nepastiprina radušos cauruļu aizsērējumu un nebojā plastikāta notekcaurules.

P343_LV_343_100

HG duo novadcauruļu tīrītājs

HG “duo novadcauruļu tīrītājs” ir īpaši izstrādāts visnoturīgākajiem nosprostojumiem virtuves vai vannas istabas novadcaurulēs, ko izraisījušas tauku nogulsnes vai pārtikas pārpalikumi, mati, zobu pasta, ziepju paliekas vai ķermeņa krēmi. HG “duo novadcauruļu tīrītāja” pamatā ir unikāla divu komponentu tehnoloģija (A un B pudele), ko var izmantot, lai efektīvi novērstu dažādu veidu noturīgus nosprostojumus. Atkarībā no izmantošanas veida virtuvē vai vannas istabā ir nepieciešamas dažādas devas no A pudeles (sarkanā pudele) vai B pudeles (violetā pudele). Precīzi ievērojiet lietošanas instrukciju, lai iegūtu vislabākos rezultātus.

P320_LV_320_050

HG higiēniskais tualetes tīrītājs

HG “higiēniskais tualetes tīrītājs” ir ātri žūstošs izsmidzināms produkts ar svaigu aromātu visu veidu virsmu tīrīšanai tualetē – klozetpodiem, izlietnēm, boileriem un pat durvju rokturiem. Speciālā HG “higiēniskā tualetes tīrītāja” formula nodrošina maksimāli tīru un higiēnisku rezultātu.

P321_LV_321_060

HG higiēniskais tualetes tīrīšanas gēls

HG “higiēniskais tualetes tīrīšanas gēls” ir spēcīgs tīrīšanas un kaļķakmens noņemšanas gēls regulārai tualetes tīrīšanai. Šī izstrādājuma īpašais sastāvs ļauj likvidēt netīrumus un kaļķakmeni, nodrošina skaistu, mirdzošu rezultātu un rada brīnišķīgu, ilgnoturīgu, svaigu aromātu.

P322_LV_322_050

HG superspēcīgs higiēniskais tualetes tīrīšanas līdzeklis

Grūti noņemamas nogulsnes var veidoties ikvienā podā. Problemātiski netīrumi var parādīties tualetes podā, kā arī tā sašaurinājuma daļā vai neredzami zem malas, piemēram, noturīgs kaļķakmens, urīna traipi vai citi grūti noņemami nosēdumi. Ja netīrumi ir zem malas, tas nozīmē, ka tualete nekad nav higiēniski tīra — tas var izraisīt pelējuma aromātu un samazināt ūdens plūsmu podā. HG īpaši izstrādātā, ļoti spēcīgā tualetes tīrīšanas līdzekļa formula pieķeras poda iedobuma virsmai un nodrošina visu problemātisko netīrumu efektīvu noņemšanu. HG “superspēcīgais higiēniskais tualetes tīrīšanas līdzeklis” nebojā stiklu, nerūsējošo tēraudu un

Vinilam un linolejam

P074_LV_113_100

HG vinila un linoleja aizsargslānis

HG vinila un linoleja aizsargslānis ir unikāla, viegli uzklājama, šķidra polimēra emulsija, kas pēc nožūšanas veido spīdīgu un ļoti plānu, bet ļoti izturīgu aizsargslāni. Tādā veidā mākslīgie grīdu segumi, piemēram, vinila, linoleja, PVC grīdas un lietās grīdas tiek aizsargātas pret nolietojumu, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Šis aizsargslānis nomaskē nolietojuma pēdas, kā arī rada pretslīdēšanas efektu.

P073_LV_118_100

HG vinila un linoleja ikdienas tīrīšanas līdzeklis

HG vinila un linoleja ikdienas tīrīšanas līdzeklis ir brīnišķīgs, svaigi smaržojošs, koncentrēts un kopjošs grīdu mazgāšanas līdzeklis, kas atjauno spīdumu un ir īpaši izgatavots regulārai mākslīgo grīdu segumu mazgāšanai, piemēram, vinila grīdām, linolejam, PVC grīdām un lietajām grīdām. 1 Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

 

P072_LV_150_100

HG vinila un linoleja intensīvais tīrītājs

HG vinila un linoleja intensīvais tīrītājs ir īpaši izgatavots, lai bez piepūles notīrītu grūti notīrāmus netīrumus un taukus no visu veidu mākslīgajiem grīdu segumiem, piemēram, no vinila grīdām, linoleja, PVC grīdām un lietajām grīdām. Tas ir arī paredzēts, lai notīrītu pulēšanas un citus aizsargslāņus piemēram, HG vinila un linoleja aizsargslāni.

Virtuvēm

P056_LV_174_050

HG Atkaļķotājs

Atkaļķošanas šķidrums, kas izstrādāts īpaši kaļķa noņemšanai ierīcēs, kas izmanto karsto ūdeni.

P186_LV_323_050

HG espresso un pupiņu kafijas aparātu atkaļķotājs

HG “atkaļķotājs espresso un pupiņu kafijas aparātiem” ir īpaši izstrādāts kaļķakmens nogulšņu tīrītājs dažādu veidu espresso un pupiņu kafijas aparātiem. HG “espresso atkaļķotājs” darbojas droši un ātri; tas ir bez aromāta un bioloģiski sadalās. Regulāri izmantojot šo produktu, kafija saglabās patīkamu garšu, ierīce saglabās darbības ātrumu un tiks paildzināts espresso vai pupiņu kafijas aparāta darbības ilgums!

P014_LV_128_050

HG tauku tīrītājs

HG “tauku tīrītājs” pamatīgi notīra dzīvnieku un augu izcelsmes taukus un pārtikas eļļas. Šis ir drošs produkts nerūsējošā tērauda, galvanizētām, emaljētām un alumīnija virsmām, kā arī keramiskajām flīzēm un sintētiskiem materiāliem.

P029_LV_109_050

HG plīts virsmu ikdienas tīrītājs

Svaigi smaržojošs ikdienas tīrītājs visu veidu keramiskajām, indukcijas un halogēnu plīts virsmām. Viegli notīra ikdienā uzkrājušos netīrumus – taukainus traipus, ūdens pēdas un vieglas kaļķakmens nogulsnes.

P028_LV_102_025

HG plīts virsmu intensīvais tīrītājs

Svaigi smaržojošs intensīvs tīrīšanas līdzeklis, kas īpaši izstrādāts grūti notīrāmu piedeguma un citu traipu tīrīšanai no visa veida keramiskajām un indukcijas plīts virsmām.

staalpolish-025-168-LVx

HG Tērauda pulieris

Tīra, pulē un aizsargā tērauda izlietnes, žāvējamās virsmas, katlus, pannas un mājturības piederumus; cietas sintētiskās izlietnes un žāvējamās virsmas; keramiskās plīts riņķus; alumīnija un vara katlus, pannas. Aizkavē tauku nosēšanos!

P096_LV_482_012

HG spīdums nerūsējošam tēraudam

Līdzeklis nerūsējošā tērauda virsmu kopšanai un aizsardzībai. Spīdums saglabāsies nedēļām ilgi! HG “spīdums nerūsējošam tēraudam” ir ideāli piemērots lietošanai virtuvē no nerūsējošā tērauda izgatavotu tvaika nosūcēju, cauruļu, virtuves plīts, aizmugurējo sienu un paneļu kopšanai.

P054_LV_186_050

HG pelējuma noņēmējs

HG “pelējuma noņēmējs” notīra pelējumu, aļģes u.tml. baktērijas gan iekštelpās, gan ārpusē. Paredzēts flīzētu sienu (piemērots arī marmoram) un salaidumu tīrīšanai vannas istabā, dušā, tualetē, virtuvē, pagrabā, garāžā u.tml. – iekštelpās, kā arī balkoniem, sienām, terrakotas puķu kastēm, dārza statujām un ornamentiem – ārpusē. HG “pelējuma noņēmējs” balina pelēcīgas un iepelējušas vietas un aļģu zaļo aplikumu.

P097_LV_481_100

HG virtuves novadcauruļu tīrītājs

HG “virtuves novadcauruļu tīrītājs” tika speciāli radīts lai novērstu tauku un ēdiena palieku aizsērējumus virtuves izlietņu novadcaurulēs. Produkta sastāvā ir īpaši enzīmi un mikrobi, tāpēc tas ir absolūti drošs jebkura veida caurulēm un septiskajām tvertnēm. Faktiski HG “virtuves novadcauruļu tīrītājs” uzlabo septisko tvertņu mikrofloru. Produktu pareizi un regulāri lietojot iegūsiet tīras novadcaurules un pareizi strādājošu septisko tvertni.

P221_LV_335_050

HG higiēniskais ledusskapju tīrītājs

HG “higiēniskais ledusskapju tīrītājs” ir ātri žūstošs, aromātisks līdzeklis higiēniskai ledusskapju tīrīšanai.

P228_LV_341_030

HG ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs

HG “ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs” ir spēcīgs, profesionāls līdzeklis tauku, netīrumu un pirkstu nospiedumu notīrīšanai no nerūsējošā tērauda, hroma un alumīnija virsmām ātri, ērti un neatstājot švīkas. Produkts lieliski piemērots krāsnīm, virtuves nosūcējiem, mikroviļņu krāsnīm, ledusskapjiem utt. HG “ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs” virsmas pārklāj ar caurspīdīgu aizsargslāni, kas aizkavē jaunu netīrumu uzkrāšanos.

P526_LV_526_050

HG mikroviļņu krāsns tīrītājs

HG “mikroviļņu krāsns tīrītājs” ērts un spēcīgs ikdienas tīrīšanas līdzeklis lai noņemtu tauku un ēdiena atlieku nogulsnes mikroviļņu krāsnīs. HG “mikroviļņu krāsns tīrītājs” ir droši lietojams visu veidu mikroviļņu krāsns tīrīšanai.