Virtuvēm

 

P056_LV_174_050

HG Atkaļķotājs

Atkaļķošanas šķidrums, kas izstrādāts īpaši kaļķa noņemšanai ierīcēs, kas izmanto karsto ūdeni.

P186_LV_323_050

HG espresso un pupiņu kafijas aparātu atkaļķotājs

HG “atkaļķotājs espresso un pupiņu kafijas aparātiem” ir īpaši izstrādāts kaļķakmens nogulšņu tīrītājs dažādu veidu espresso un pupiņu kafijas aparātiem. HG “espresso atkaļķotājs” darbojas droši un ātri; tas ir bez aromāta un bioloģiski sadalās. Regulāri izmantojot šo produktu, kafija saglabās patīkamu garšu, ierīce saglabās darbības ātrumu un tiks paildzināts espresso vai pupiņu kafijas aparāta darbības ilgums!

P014_LV_128_050

HG tauku tīrītājs

HG “tauku tīrītājs” pamatīgi notīra dzīvnieku un augu izcelsmes taukus un pārtikas eļļas. Šis ir drošs produkts nerūsējošā tērauda, galvanizētām, emaljētām un alumīnija virsmām, kā arī keramiskajām flīzēm un sintētiskiem materiāliem.

P029_LV_109_050

HG plīts virsmu ikdienas tīrītājs

Svaigi smaržojošs ikdienas tīrītājs visu veidu keramiskajām, indukcijas un halogēnu plīts virsmām. Viegli notīra ikdienā uzkrājušos netīrumus – taukainus traipus, ūdens pēdas un vieglas kaļķakmens nogulsnes.

P028_LV_102_025

HG plīts virsmu intensīvais tīrītājs

Svaigi smaržojošs intensīvs tīrīšanas līdzeklis, kas īpaši izstrādāts grūti notīrāmu piedeguma un citu traipu tīrīšanai no visa veida keramiskajām un indukcijas plīts virsmām.

staalpolish-025-168-LVx

HG Tērauda pulieris

Tīra, pulē un aizsargā tērauda izlietnes, žāvējamās virsmas, katlus, pannas un mājturības piederumus; cietas sintētiskās izlietnes un žāvējamās virsmas; keramiskās plīts riņķus; alumīnija un vara katlus, pannas. Aizkavē tauku nosēšanos!

P096_LV_482_012

HG spīdums nerūsējošam tēraudam

Līdzeklis nerūsējošā tērauda virsmu kopšanai un aizsardzībai. Spīdums saglabāsies nedēļām ilgi! HG “spīdums nerūsējošam tēraudam” ir ideāli piemērots lietošanai virtuvē no nerūsējošā tērauda izgatavotu tvaika nosūcēju, cauruļu, virtuves plīts, aizmugurējo sienu un paneļu kopšanai.

P054_LV_186_050

HG pelējuma noņēmējs

HG “pelējuma noņēmējs” notīra pelējumu, aļģes u.tml. baktērijas gan iekštelpās, gan ārpusē. Paredzēts flīzētu sienu (piemērots arī marmoram) un salaidumu tīrīšanai vannas istabā, dušā, tualetē, virtuvē, pagrabā, garāžā u.tml. – iekštelpās, kā arī balkoniem, sienām, terrakotas puķu kastēm, dārza statujām un ornamentiem – ārpusē. HG “pelējuma noņēmējs” balina pelēcīgas un iepelējušas vietas un aļģu zaļo aplikumu.

P097_LV_481_100

HG virtuves novadcauruļu tīrītājs

HG “virtuves novadcauruļu tīrītājs” tika speciāli radīts lai novērstu tauku un ēdiena palieku aizsērējumus virtuves izlietņu novadcaurulēs. Produkta sastāvā ir īpaši enzīmi un mikrobi, tāpēc tas ir absolūti drošs jebkura veida caurulēm un septiskajām tvertnēm. Faktiski HG “virtuves novadcauruļu tīrītājs” uzlabo septisko tvertņu mikrofloru. Produktu pareizi un regulāri lietojot iegūsiet tīras novadcaurules un pareizi strādājošu septisko tvertni.

P221_LV_335_050

HG higiēniskais ledusskapju tīrītājs

HG “higiēniskais ledusskapju tīrītājs” ir ātri žūstošs, aromātisks līdzeklis higiēniskai ledusskapju tīrīšanai.

P228_LV_341_030

HG ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs

HG “ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs” ir spēcīgs, profesionāls līdzeklis tauku, netīrumu un pirkstu nospiedumu notīrīšanai no nerūsējošā tērauda, hroma un alumīnija virsmām ātri, ērti un neatstājot švīkas. Produkts lieliski piemērots krāsnīm, virtuves nosūcējiem, mikroviļņu krāsnīm, ledusskapjiem utt. HG “ātrais nerūsējošā tērauda tīrītājs” virsmas pārklāj ar caurspīdīgu aizsargslāni, kas aizkavē jaunu netīrumu uzkrāšanos.

P526_LV_526_050

HG mikroviļņu krāsns tīrītājs

HG “mikroviļņu krāsns tīrītājs” ērts un spēcīgs ikdienas tīrīšanas līdzeklis lai noņemtu tauku un ēdiena atlieku nogulsnes mikroviļņu krāsnīs. HG “mikroviļņu krāsns tīrītājs” ir droši lietojams visu veidu mikroviļņu krāsns tīrīšanai.