Vinilam un linolejam

 

P074_LV_113_100

HG vinila un linoleja aizsargslānis

HG vinila un linoleja aizsargslānis ir unikāla, viegli uzklājama, šķidra polimēra emulsija, kas pēc nožūšanas veido spīdīgu un ļoti plānu, bet ļoti izturīgu aizsargslāni. Tādā veidā mākslīgie grīdu segumi, piemēram, vinila, linoleja, PVC grīdas un lietās grīdas tiek aizsargātas pret nolietojumu, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Šis aizsargslānis nomaskē nolietojuma pēdas, kā arī rada pretslīdēšanas efektu.

P073_LV_118_100

HG vinila un linoleja ikdienas tīrīšanas līdzeklis

HG vinila un linoleja ikdienas tīrīšanas līdzeklis ir brīnišķīgs, svaigi smaržojošs, koncentrēts un kopjošs grīdu mazgāšanas līdzeklis, kas atjauno spīdumu un ir īpaši izgatavots regulārai mākslīgo grīdu segumu mazgāšanai, piemēram, vinila grīdām, linolejam, PVC grīdām un lietajām grīdām. 1 Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

 

P072_LV_150_100

HG vinila un linoleja intensīvais tīrītājs

HG vinila un linoleja intensīvais tīrītājs ir īpaši izgatavots, lai bez piepūles notīrītu grūti notīrāmus netīrumus un taukus no visu veidu mākslīgajiem grīdu segumiem, piemēram, no vinila grīdām, linoleja, PVC grīdām un lietajām grīdām. Tas ir arī paredzēts, lai notīrītu pulēšanas un citus aizsargslāņus piemēram, HG vinila un linoleja aizsargslāni.