Vannas istabām un tualetēm

 

P053_LV_145_050

HG spīdums vannas istabai

 • liks jūsu vannas istabai (izlietnei, vannai, akrila vannas, klozetpodam, krāniem, flīzēm) atkal spīdēt.
 • notīrīs eļļas, ziepju, ādas tauku un kaļķu nosēdumus.
 • nesatur abrazīvas un agresīvas vielas, tāpēc ir drošs glazētu, hromētu, emaljētu virsmu, kā arī plastikāta un krāsotu virsmu tīrīšanai.
 • nebojā krāsu.
 • regulāri lietojot, novērš kaļķu nosēdumu veidošanos.
 • neatstāj traipus.
 • svaigi smaržojošs, ļoti ekonomisks līdzeklis, kas piemērots arī grīdu mazgāšanai.
P052_LV_100_050

HG profesionāls līdzeklis kaļķakmens noņemšanai (0,25L un 0,5L)

Ļoti spēcīgs līdzeklis kaļķakmens nosēdumu, rūsas un dzelteno traipu, kā arī vara oksīda noņemšanai. Tas saudzīgi notīra jebkurus materiālus vannas istabā, virtuvē un tualetē (hromu, nerūsējošo tēraudu, keramiku, flīzes, emalju, stiklu, kristālu un plastmasu).

P162_LV_218_050

HG kaļķakmens nogulšņu tīrītājs

Visur, kur mājās tiek izmantots ūdens, virsmas var bojāt kaļķakmens nogulsnes, jo – kur ūdens, tur kaļķakmens. Šīs nogulsnes atstāj nespodrus traipus dušas kabīnēs, plastmasas vannās, uz darba virsmām, trauku žāvētājiem un tualetēs, kā arī citur. HG “kaļķakmens nogulšņu tīrītājs” rūpīgi un ātri notīra šīs nogulsnes. Turklāt putu sastāvs nodrošina ilgāku līdzekļa iedarbības laiku, garantējot spodras un tīras virsmas bez traipiem.

 

P605_LV_605_050

HG Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs – 3X stiprāks

Ikdienā, saskaroties ar ūdeni dušas, izlietnes, ūdens krāni un citas lietas pārklājas ar nevēlamu kaļķakmens kārtu. Arī flīzes, vannas un dušas kabīnes paliek nepievilcīgas, kad tās ir pārklājušās ar kaļķakmens nogulsnēm. Par laimi mums ir HG “Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs”, bet dažreiz kaļķakmens ir spēcīgāks pat par šo līdzekli. Tāpēc tika radīts jauns produkts HG “Kaļķakmens nogulšņu tīrītājs – 3X stiprāks”. Šis lieliskais 3X stiprākais produkts notīrīs jebkura veida kaļķakmens nogulsnes un viss atkal būs tīrs un mirdzošs.

P066_LV_147_050

HG dušas un izlietņu tīrītājs

Saudzīgs un drošs ikdienas tīrīšanas līdzeklis kaļķu, ādas tauku un ziepju nosēdumu tīrīšanai izlietnēm, dušas kabīnēm, flīzēm, vannas istabas aksesuāriem un santehnikai. HG “dušas un izlietņu tīrītāju” var droši izmantot arī marmora, travertīna, citu dabīgā kaļķakmens virsmu tīrīšanai un betona.

P118_LV_448_100

HG hidromasāžas vannu tīrītājs

Hidromasāžas vannas izmantošanas laikā un pēc tam uz vannas caurulēs uzkrājas kaļķakmens, ziepju, tauku un eļļas piesārņojums, kā arī notiek baktēriju augšana. Daudzos gadījumos tas rada arī nepatīkamu aromātu. HG “hidromasāžas vannu tīrītājs” ir izstrādāts uz dabisku materiālu, piemēram, pienskābes un Austrālijas tējas koka eļļas, bāzes un nodrošina higiēnisku un drošu Hidromasāžas vannas tīrīšanu, neietekmējot iekšējo sistēmu un apkārtējo vidi. Nogulsnējies piesārņojums un aromātu avoti tiek likvidēti efektīvi un dabiski. Šī produkta regulāra izmantošana pagarina Hidromasāžas vannas kalpošanas laiku.

P019_LV_139_100

HG novadcauruļu tīrītājs

 • nav nepieciešams karsts ūdens
 • derīgs visu veidu notekcaurulēm
 • gatavs lietošanai
 • ar bērnu drošībai paredzētu vāciņu

HG ‘novadcauruļu tīrītājs’ ir unikāls un efektīvs ātras iedarbības tīrīšanas līdzeklis. Līdzeklis nav jāatšķaida ar ūdeni, tāpēc nav jāuztraucas par šķidruma nokļūšanu uz citām virsmām. Lejot tīrītāju notekcaurulēs, tas neputo un nešļakstās. Atšķirībā no granulētajiem līdzekļiem, nepastiprina radušos cauruļu aizsērējumu un nebojā plastikāta notekcaurules.

P343_LV_343_100

HG duo novadcauruļu tīrītājs

HG “duo novadcauruļu tīrītājs” ir īpaši izstrādāts visnoturīgākajiem nosprostojumiem virtuves vai vannas istabas novadcaurulēs, ko izraisījušas tauku nogulsnes vai pārtikas pārpalikumi, mati, zobu pasta, ziepju paliekas vai ķermeņa krēmi. HG “duo novadcauruļu tīrītāja” pamatā ir unikāla divu komponentu tehnoloģija (A un B pudele), ko var izmantot, lai efektīvi novērstu dažādu veidu noturīgus nosprostojumus. Atkarībā no izmantošanas veida virtuvē vai vannas istabā ir nepieciešamas dažādas devas no A pudeles (sarkanā pudele) vai B pudeles (violetā pudele). Precīzi ievērojiet lietošanas instrukciju, lai iegūtu vislabākos rezultātus.

P320_LV_320_050

HG higiēniskais tualetes tīrītājs

HG “higiēniskais tualetes tīrītājs” ir ātri žūstošs izsmidzināms produkts ar svaigu aromātu visu veidu virsmu tīrīšanai tualetē – klozetpodiem, izlietnēm, boileriem un pat durvju rokturiem. Speciālā HG “higiēniskā tualetes tīrītāja” formula nodrošina maksimāli tīru un higiēnisku rezultātu.

P321_LV_321_060

HG higiēniskais tualetes tīrīšanas gēls

HG “higiēniskais tualetes tīrīšanas gēls” ir spēcīgs tīrīšanas un kaļķakmens noņemšanas gēls regulārai tualetes tīrīšanai. Šī izstrādājuma īpašais sastāvs ļauj likvidēt netīrumus un kaļķakmeni, nodrošina skaistu, mirdzošu rezultātu un rada brīnišķīgu, ilgnoturīgu, svaigu aromātu.

P322_LV_322_050

HG superspēcīgs higiēniskais tualetes tīrīšanas līdzeklis

Grūti noņemamas nogulsnes var veidoties ikvienā podā. Problemātiski netīrumi var parādīties tualetes podā, kā arī tā sašaurinājuma daļā vai neredzami zem malas, piemēram, noturīgs kaļķakmens, urīna traipi vai citi grūti noņemami nosēdumi. Ja netīrumi ir zem malas, tas nozīmē, ka tualete nekad nav higiēniski tīra — tas var izraisīt pelējuma aromātu un samazināt ūdens plūsmu podā. HG īpaši izstrādātā, ļoti spēcīgā tualetes tīrīšanas līdzekļa formula pieķeras poda iedobuma virsmai un nodrošina visu problemātisko netīrumu efektīvu noņemšanu. HG “superspēcīgais higiēniskais tualetes tīrīšanas līdzeklis” nebojā stiklu, nerūsējošo tēraudu un hromu.