Sigma Coatings

 

IEKŠDARBU KRĀAS

 

SIGMA BRANDICOLOR
Krāsai ir garāks atvērtais žūšanas laiks, nekā citām emulsijas krāsām. Labi izlīdzinās uz virsmas. Zems GOS līmenis < 1g/l. Paredzēta virsmām ar zemu noslogojumu.SStipri matēta akrila dispersijas krāsa griestiem. Augsta sedzamība, koši balta, nepil. Veido uz virsmas antistatisku pārklājumu.

Patēriņš: 8-10 m²/l.

Tehniskā datu lapa: šeit

Drošības datu lapa:šeit

 


SIGMACRYL UNIVERSAL ACRYLIC INTERIOR PAINT

Matēta, nepiloša akrila krāsa iekšdarbiem.
Paredzēta sienu krāsošanai (reģipsim, betonam, ķieģeļiem utt.). 2 klases nodilumizturība pret mitro berzi saskaņā ar PN – EN 13300. Laba sedzamība.
Patēriņš: līdz 10 m²/L

 Tehniskā datu lapa: šeit

Drošības datu lapa: šeit

 


SUPERLATEX CLASSIC

Matēta, nepiloša ūdens dispersijas krāsas iekšdarbiem -sienām un griestiem. Augsta noturība pret mitro berzi (1. klase).
Ekonomisks patēriņš – līdz 12 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit

 Drošības datu lapa: šeit

 


SIGMA POLYMATT LATEX PAINT

Dziļi matēta, nepiloša ūdens emulsija griestiem un sienām. Ļoti augsta sedzamība.
Nesatur organiskos šķīdinātājus (E.L.F tehnoloģia). Kopjama – 2. klase noturības pret mitro berzi.
Patēriņš: 8 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit


SIGMA POLYSATIN LATEX INTERIOR PAINT

Pusmatēta Latex krāsa iekšdarbiem. Brīva no šķīdinātāja. Augsta noturība pret slodzi, paredzēta skolām, bērnudārziem, slimnīcām.
1. klases noturība pret mitro berzi. Zema tvaikcaurlaidība. Var izmantot mitro telpu apdarei. Zems GOS līmenis < 1g/l.
Patēriņš: 7 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit

Drošības datu lapa: šeit

 


 

SIGMA CERAMIC CLEAN

Netīrumus atgrūdoša augstas kvalitātes akrila krāsa ar keramikas daļiņām. Matēta. Krāsai ir ļoti augsta noturība pret slodzi un mazgāšanu – 1. klase. Satur vasku. Piemērota sienām, griestiem augsta noslogojuma telpās (biroji, skolas, bērnudārzi, slimnīcas, viesnīcas, pārtikas rūpniecība). Antialerģiska.
Zems GOS saturs < 1 g/l.
Patēriņš: 10 m²/l.

 

Drošības datu lapa:šeit

 

 

SIGMARESIST IMMUN MATT

Matēta akrila krāsa sienām un griestiem. Sastāvā esošie sudraba joni nodrošina uz virsmas baktērIjām nelabvēlīgu vidi, tādā veidā nodrošinot optimālos higiēnas apstākļus telpās. Piemērota krāsa veselības iestādēs. Nesatur organiskos šķīdinātājus (E.L.F. tehnoloģija). Augsta noturība pret mitro berzi – 1. klase.
Zems GOS saturs < 1 g/l.
Patēriņš: 10 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit

SIGMAKWARTS STRUCTURAL INTERIOR PAINT

Struktūrkrāsa iekšdarbiem minerālām virsmām. Augsta noturība pret mehānisko slodzi. Ilgs žūšanas laiks – 16 stundas ļauj ilgi veidot dekoratīvos efektus uz virsmas.

 

SIGMULTO METALLIC

Interjera krāsa uz ūdens bāzes piešķir virsmai metālisku spīdumu. Krāsoto virsmu var mazgāt.  Var ietonēt 36 toņos.

Ekonomisks patēriņš – līdz 14 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit

SIGMULTO STUCCO

Dekoratīvais pārklājums, kas veido uz virsmas apmetumam vai marmoram līdzīgu efektu. Paredzēts sienu un griestu dekoratīvai apdarei dzīvojamās telpās. Der minerālām virsmām.
Patēriņš: 2,5 m²/l.

 

SIGMA MEMO PAINT

Divkomponentu ūdens bāzes produkts ar polisiloksānu. Veido uz virsmas gludu, caurspīdīgu, nodilumizturīgu, mazgājumu pārklājumu. Izturīgs pret krītu, marķieru iedarbību. Tos var viegli no virsmas notīrīt ar neabrazīviem līdzekļiem. Paredzēts iekšdarbiem minerālām, koka kā arī iepriekš krāsotām stabilām virsmām
Patēriņš: 10-12 m²/l.

 

SIGMAFLOOR 2K EPOXY AQUA

Divkomponentu epoksīda sveķu krāsa betona grīdām un sienām vidējam un augstam noslogojumam (veselības, rupniecības objekti, noliktavas, autostāvvietas, garāžas). Vāja smarža, divi vienā (grunts+krāsa), augsta berzes pretestība, ļoti laba izturība pret tīrīšanas līdzekļiem.
Patēriņš: 6-9 m²/l.

 

ĀRDARBU KRĀSAS

SIGMA INDURIN SILICON-ACRYLIC EXTERIOR PAINT

Slikona fasādes krāsa uz akrila kopolimēra bāzes. Paredzēta visa veida minerālām virsmām. Augsta noturība pret ogļskābām gāzēm. Pasrgā betonu no korozijas. Kavē mitruma uzsūkšanos virsmā.
Patēriņš: 7 m²/l.

 

SIGMA SILOXAN TOPCOAT

Silikona fasādes krāsa minerālām virsmām. Veido elastīgu hidrofobu pārklājumu (aiztur ūdens absorbciju), bet saglabā augstu fasādes tvaikcaurlaidību. Augsta noturība pret laika apstākļiem, netīrumiem un putekļiem. Nav ieteicema betona virsmām.
Patēriņš: 7 m²/l.

Tehniskā datu lapa: šeit

 

SIGMA MINERAL TOPCOAT

Silikāta krāsa minerālām virsmām. Nodrošina augstu tvaikcaurlaidību. Ķīmiski reaģe ar virsmu. Neplaisā. Nepiesaista netīrumus, sēnītes (PH=12). Antistatisks pārklājums – nepiesaista putekļus. Augsta toņu stabilitāte. Nesatur organiskos šķīdinātājus. Augsta izturība pret laika apstākļiem.
Patēriņš: 8 m²/l.

Tehniskā datu lapa: šeit

Drošības datu lapa:šeit

 

SIGMA SILOXAN FIX AQUA

Ūdens bāzes grunts kocentrāts uz silikona sveķu bāzes. Paredzēts ārdarbiem un iekšdarbiem. Piemērots visa veida minerālām virsmām pirms krāsošanas ar silikona, silikāta krāsām. Izlīdzina porainību virsmām, uzlabo saķeri krāsai ar pamatvirsmu. Gruntēta virsma nelaiž mitrumu, bet nekavē tvaikcaurlaidību. Jāšķaida ar ūdeni 1:1.
Patēriņš: līdz 12 m²/l.

 Tehniskā datu lapa: šeit

Drošības datu lapa:šeit