Sienas krāsām

 

rs-Wagner_HandiRoll_550_Freisteller_1_18361
Wagner Krāsu rullītis WallPerfect HandiRoll 550

VIENKĀRŠS RISINĀJUMS MANUĀLAI KRĀSOŠANAI

Vienkāršākais veids, kā uzklāt sagatavoto krāsu, pievienojiet iesūkšanas sistēmu krāsas bundžai un manuāli iesūciet krāsu rullītī, izmantojot Power-Trigger. Jūs pats varat izvēlēties cik ātri vēlaties strādāt. Bez krāsas pilēšanas un tecēšanas! Daudz vieglāka un tīrāka izmantošana salīdzinājumā ar parasto krāsas rullīti.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

rs-Wagner_PowerRoll_System_21361_V3
Wagner Krāsu rullītis WallPerfect PowerRoll System

UNIVERSĀLS RISINĀJUMS LIELĀM UN MAZĀM PLATĪBĀM

Visiem krāsošanas veidiem uz sienām, griestiem, stūriem un malām. Spēj izsmidzināt līdz 30 litriem krāsas stundā, ideāli piemērots lielām virsmām. Ļoti jaudīga krāsas rullīša ierīce ar tiešo krāsas padevi no tvertnes.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

 

rs-Wagner_W565_22615
Wagner Sienu krāsošanas sistēma WallPerfect W 565

KOMPAKTA, MANUĀLA IZSMIDZINĀŠANAS IERĪCE IESĀCĒJIEM

Izmantojot W565 sienas krāsu izsmidzināšanas sistēmu, pat ar pirmo reizi, lietotājs var sasniegt labākos rezultātus. Inovatīvais I-Spray atomizē krāsu perfekti un sniedz ātru un vienmērīgu apdari uz tapetēm, reģipša, mūra un apmetuma.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

Wagner_W615_Freisteller_without_shadow
Wagner Sienas krāsu izsmidzināšanas sistēma WallPerfect W 615

KLASISKA IZSMIDZINĀŠANAS SISTĒMA IEKŠSIENĀM

Mirdzošs baltums vai spilgtas krāsas? Piepildiet savus renovācijas un dekorēšanas sapņus, pateicoties neticami ērtajai sienas krāsu izsmidzināšanas sistēmai W 615. Ar šo ierīci ir īpaši viegli rīkoties: turot izsmidzināšanas pistoli rokās, atstājot turbīnu stāvam uz galda vai uzkarinātu kaklā.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

rs-Wagner_WallPerfect_W665_I_Spray_Schatten_16841
Wagner Sienu krāsošanas sistēma WallPerfect W 665

KLASISKA KRĀSAS IZSMIDZINĀŠANAS SISTĒMA INTERJERA SIENĀM

Inovatīvais I-Spray perfekti atomatizē krāsu un sniedz ātru un vienmērīgu apdari uz tapetēm, reģipša, mūra un apmetuma. Ar to ir ļoti vienkārši rīkoties, vienkārši turiet smidzināšanas ierīci rokā, bet turbīnu atstājiet uz zemes vai pārlieciet pār plecu (pleca siksna komplektā).

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

 

rs-Wagner_Flexio_585_neu_22086
Wagner Universāla izmidzināšanas sistēma WallPerfect FLEXiO 585

PIELĀGOJAMA, MANUĀLA IZSMIDZINĀŠANAS SISTĒMA IZMANTOŠANAI IEKŠĀ UN ĀRĀ

Ar diviem uzgaļiem – biezām un šķidrām krāsām – Jūs būsiet lieliski sagatavots, lai krāsotu izmantojot sienas krāsas, uzklātu pernicas un lakas. Kombinācijā ar inovatīvo I-Spray sprauslu un jaudīgo X-Boost turbīnu, ļauj izmantot visas tipiskās krāsas, bez nepieciešamības tās atšķaidīt.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

 

rs-Wagner_W995_ohne_Eimer_24537
Wagner Sienu krāsošanas sistēma WallPerfect W 995

VIEGLA UN ĒRTA KRĀSOŠANAS SISTĒMA GRIESTIEM UN SIENĀM

W 995 sienas krāsu izsmidzināšanas sistēma padarīs Jūsu darbu vēl vieglāku. Tā 70 cm garā izsmidzināšanas caurule ļauj nokrāsot augstus griestus un sienas un lielas virsmas bez problēmām. Īpašās funkcijas: tieša krāsas padeve no tvertnes un pašattīrīšanās funkcija.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

 

Wagner_ProjectPro117_Ohne_Ansaugrohr_Schatten_13592(1)
Bezgaisa izsmidzinātājs ProjectPro 117

EFEKTĪVA, AUGSTAS KVALITĀTES KRĀSOŠANA

Kompakts, praktisks virzuļa sūknis ar siksnu, paredzēts mazu vai vidēju objektu krāsošanai. Īpaši piemērots pieredzējušiem amatniekiem un DIY (Dari pats!) entuziastiem, kuri ik pa laikam veic krāsošanas darbus. Var izmantot visus uz šķīdinātāja bāzes un ar ūdeni šķīdināta vinila un lakas materiālus, kā arī emulsijas un lateksa krāsas. ProjectPro 117 nevar izmantot ar eksterjera krāsām.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.

 

 

rs-Wagner_PP119_mit_Ansaugung_Schatten_13591
Wagner Bezgaisa izsmidzinātājs ProjectPro 119

UNIVERSĀLA PĀRVIETOJAMA SISTĒMA

Jaudīgā, pārnēsājamā virzuļa krāsošanas pistole paredzēta vidēju un lielu objektu krāsošanai. Īpaši piemērots pieredzējušiem amatniekiem un DIY (Dari pats!) entuziastiem, kuri ik pa laikam veic krāsošanas darbus. Var izmantot visas uz šķīdinātāja bāzes un ar ūdeni šķīdināta vinila un lakas materiālus, kā arī emulsijas un lateksa krāsas. ProjectPro 119 nevar izmantot ar eksterjera krāsām.

Tehniskos parametrus skatīt šeit.