Parketam

 

P047_LV_200_100

HG Parketa un koka grīdu aizsargslānis

HG parketa un koka grīdu aizsargslānis ir ļoti viegli uzklājama, šķidra polimēra emulsija, kas pēc nožūšanas veido spīdīgu un ļoti plānu, bet ļoti izturīgu aizsargslāni. Tādā veidā rodas lakas kārta, kas aizsargā parketu pret nolietojumu, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Turklāt šis aizsargslānis rada arī pretslīdēšanas efektu.

P088_LV_467_100

HG parketa un koka grīdu mazgāšanas līdzeklis

HG parketa un koka grīdu mazgāšanas līdzeklis ir burvīgi smaržojošs, koncentrēts grīdas tīrīšanas līdzeklis ar spīdumu atjaunojošu efektu, īpaši izgatavots, lai regulāri tīrītu gan lakotu parketu, gan parketa grīdas, kas ir apstrādātas ar HG parketa aizsargslāni (HG produkts 51). 1 Litrs līdzekļa ir paredzēts 20 mazgāšanas reizēm.

P048_LV_210_100

HG parketa un koka grīdu intensīvais tīrītājs

HG parketa un koka grīdu intensīvais tīrītājs ir īpaši izgatavots, lai viegli, ātri un droši notīrītu grūti notīrāmus netīrumus un taukus no lakotām parketa grīdām. Šis produkts ir pilnīgi drošs lakotiem pārklājumiem.

13231616636013269

HG Parketa un koka grīdu tīrītājs

Ātri žūstošs tīrīšanas līdzeklis dažādu netīrumu un traipu noņemšanai no lakotām  parketa un dēļu, kā arī ar HG parketa un koka grīdu intensīvo tīrītāju apstrādātām grīdām.

13231629137049429

HG Parketa vasks

Dabīgs vasks nelakotam parketam. Aizsargā virsmu pret netīrumiem un traipiem, vienlaicīgi atjaunojot parketa krāsu un piedodot spīdumu. Virsmai jābūt tīrai un bez putekļiem. Noņemiet veco un netīro vaska kārtu ar HG “Parketa vaska noņemšanas līdzekli” un ļaujiet grīdai nožūt.

Parquet wax remover

HG Parketa vaska noņemšanas līdzeklis

Efektīvs līdzeklis netīrumu, traipu un vecās vaska kārtas noņemšanai no nelakota parketa.