Montāžas līmes

 

 montagekit

MONTAGE KIT SUPER STRENGHT (1506045, 1506015)

Īpaši izturīga plaša pielietojuma celtniecības līme. Salīmē visu veidu (celtniecības materiālus. Lieliska gala izturība. Lieliski pielīp pie materiāliem. Paredzēta lietošanai iekšdarbiem un ārdarbiem. Aizpilda spraugas. Izturīga pret novecošanos, ūdeni ķīmiskām vielām. Koka plastmasas, metāla, akmens, ģipša, flīžu līmēšanai uz betona, akmens, apmetuma, koka un skaidu plākšņu virsmām, piemēram, durvju karkasiem, grīdlīstēm, sliekšņiem, logu palodzēm, keramiskajām flīzēm. Nav piemērota polistirola, polietilēna un polipropilēna materiāliem.

 

extreme grip

MONTAGEKIT EXTREME GRIP (6303877, 6303879)

Izturīga celtniecības līme ar īpaši stipru sākuma piesaisti: 120 kg/m2! Spēcīga, tūlītēja saķere starp līmējamo materiālu un virsmu! Īpaši spēcīga tūlītēja piesaiste: 120 kg/m2. Lieliska gala izturība. Aizpilda spraugas. Nesatur šķīdinātāju. Paredzēta lietošanai iekšdarbiem un ārdarbiem. Ātrai koka, plastmasas, metāla, akmens, ģipša, flīžu, polistirola materiālu līmēšanai uz betona, akmens, apmetuma, koka un skaidu plākšņu virsmām, piemēram, durvju karkasiem, grīdlīstēm, sliekšņiem, latojumam, logu palodzēm, keramiskajām flīzēm. Vienai no abām līmējamajām daļām jābūt porainai.

 

6303332 Bison Montagekit Polystyrene Cartridge 440g EN_RO RO_380x1024px_E_NR-12185

MONTAGEKIT POLYSTYRENE (6307346)

Polistirola detaļu, piem., griestu plākšņu, sienas plākšņu, ornamentu, izolējošo plākšņu un karkasu piestiprināšanai porainām virsmām, piemēram, kokam, skaidu plāksnēm, betonam, akmenim un apmetumam.

 

 universal

MONTA FIX (1340705, 1340726)

Šķīdinātāju nesaturoša celtniecības līme spēcīgai materiālu pielīmēšanai uz porainām virsmām. Vienkārši lietojam. Lieliska tūlītēja piesaiste. Aizpilda spraugas. Paredzēta lietošanai iekšdarbiem un ārdarbiem. Koka, plastmasas, metāla, akmens, ģipša, flīžu, polistirola materiālu līmēšanai uz betona, akmens, apmetuma, koka un skaidu plākšņu virsmām, piemēram, durvju karkasiem, grīdlīstēm, sliekšņiem, latojumam, logu palodzēm, keramiskajām flīzēm. Vienai no abām līmējamām daļām jābūt porainai. Nav paredzēta polietilēna, polipropilēna materiāliem un mitrām virsmām.

 

super monta fix

SUPER MONTA FIX TRANSPARENT (1142707, 1142733)

Dzidri caurspīdīga, izturīga celtniecības līme ātrai un neredzamai visu veidu celtniecības un dekoratīvo materiālu līmēšanai uz porainām virsmām. Lieliski piemērota lietošanai iekšdarbos. Lieliska tūlītēja piesaiste porainiem materiāliem. Spraugu aizpildīšanai. Nesatur šķīdinātāju. Tūlīt pēc uzklāšanas līme ir balta, bet nožūstot kļūst caurspīdīga. Dekoratīvu koka, plastmasas, metāla, akmens, apmetuma, koka un skaida plākšņu virsmām, piemēram, durvju karkasiem, dekoratīvajiem rāmjiem, grīdlīstēm, sliekšņiem, ornamentiem, keramiskajām flīzēm. Vienai no abām līmējamajām daļām jābūt porainai. Nav paredzēta polietilēna, polipropilēna materiāliem un mitrām virsmām.