Interjeram

 

P071_LV_142_050

HG stikla un spoguļu tīrītājs

HG “stikla un spoguļu tīrītājs” viegli notīra taukainus traipus un citus netīrumus no jebkura veida stikliem un spoguļiem.

P067_LV_209_050

HG plastmasas intensīvais tīrītājs

Izcils tīrītājs visiem plastmasas, mazgājamo tapešu un krāsojumu veidiem. Tīra intensīvi bez izbalēšanas riska. Viegli noņem nikotīna traipus, nosēdumus un citus sārņus. Ļoti piemērots plastmasas materiāliem, piemēram, palodzēm, paneļu apšuvumiem, salaidumiem, virtuves iekārtām, līstītēm, solārijiem utt.

P146_LV_148_050

HG universālais interjera tīrītājs

HG “universālais interjera tīrītājs” viegli notīra netīrumus, taukainus traipus, pirkstu nospiedumus, u.c. no jebkurām virsmām (plastmasas, ugunsizturīgas plastmasas, MDF, krāsotām un citām ūdensizturīgām virsmām).

P044_LV_410_030

HG mēbeļu virsmu atjaunošanas līdzeklis tumšam kokam

HG mēbeļu virsmu atjaunošanas līdzeklis ir augstas kvalitātes kopšanas līdzeklis notraipītu, lakotu, eļļotu, neapstrādātu vai vaskotu mēbeļu atjaunošanai. Blāvie ūdens vai alkohola atstātie riņķi pazudīs bez pēdām. Pelēcīgas, izbalējušas vai apdilušas virsmas atgūs savu dabīgo krāsu. Skrāpējumu pēdas tiks paslēptas.

P119_LV_412_030

HG mēbeļu atjaunošanas līdzeklis gaišam kokam

HG mēbeļu virsmas atjaunošanas līdzeklis ir augstas kvalitātes kopšanas līdzeklis krāsotu, eļļotu, neapstrādātu un vaskotu mēbeļu atjaunošanai, kuras ir izgatavotas no gaiša koka, piemēram, priedes. Blāvie ūdens vai alkohola atstātie riņķi pazudīs bez pēdām. Pelēcīgas, izbalējušas vai apdilušas virsmas atgūs savu dabīgo krāsu. Skrāpējumu pēdas tiks paslēptas.

P607_LV_607_050

HG higiēniskais saunas tīrīšanas līdzeklis

Sviedri satur mitrumu, kā arī ādas taukus un sviestskābi, ko absorbē koks. Tie ir ne tikai nehigiēniski, bet arī izraisa nepatīkamu aromātu. HG “higiēniskais saunas tīrīšanas līdzeklis” ir lietošanai gatavs produkts, kas izstrādāts īpaši saunas ātrai, higiēniskai un drošai tīrīšanai. Šis izstrādājums noņem ādas taukus, ādas kārtiņu un (piekaltušus) sviedrus, neizmantojot, piemēram, abrazīvas vielas vai amoniju, tāpēc ir pilnīgi droši lietojams visiem materiāliem, kas tiek izmantoti saunā. Vienkārši uzsmidziniet, noslaukiet un gatavs!