Epoksīdu pildmasas

 

6305571_BS_Epoxy_Repair_Aqua_Card_56_g_Multi_Language_72dpi_682x1024px_E

EPOXY REPAIR AQUA (1592448)

Kvalitatīvs, ļoti spēcīgs, ciets un (jūras) ūdensdrošs 2 komponentu epoksīdu savienojums remontdarbiem un plaisu aizpildīšanai.

Īpaši piemērots remontdarbiem mitrās vietās un zem ūdens. Materiāls nedeformējas, nerūs, nesaraujas, kā arī ir izturīgs pret ķimikālijām un temperatūras maiņām. Sacietējušu materiālu var urbt, zāģēt, slīpēt, skrūvēt tajā skrūves un krāsot. Piemērots līmēšanai un plaisu caurumu aizpildīšanai akmenī, kokā, metālā un plastmasā. Nav piemērots PE, PP un PTFE. Lieliski piemērots kuģu klājiem un korpusiem, caurulēm, radiatoriem, degvielas un ūdens tvertnēm, izlietnēm, tualetes podiem, vannām, baseiniem un logiem. Lietojot zem ūdens, piemērots tikai gludām virsmām.

 

asset_1409_4.gif.270x330_q95_autocrop

EPOXY REPAIR UNIVERSAL (1192454)

Augstas kvalitātes plaša pielietojuma divkomponentu epoksīda pildmasa noturīgiem savienojumiem un restaurācijai. Pielietojama iekšdarbiem āra darbiem. Salīmē, aizpilda un hermetizē caurumus un plaisas metāla, betona, koka, plastmasu, organiskā stikla u.c. virsmās. Pēc sacietēšanas piemērota arī mitrām telpām un zemūdens darbiem. Pēc 1 stundas pildmasu var urbt, zāģēt, apstrādāt ar smilšpapīru, vīlēt, griezt un pārkrāsot. Pildmasa nedeformējas, nesarūk un nerūsē, tā ir izturīga pret ķimikālijām. Termoizturība no -400C līdz +1200C.