Epoksīdlīmes

 

6307223_BS_Epoxy_5_min_Card_24_ml_EN_RU_72dpi_708x1024px_E

EPOXY 5 MIN (1586025)

Caurspīdīga epoksīdlīme.

Nodrošina kvalitatīvu, ļoti izturīgu, ūdensnecaurlaidīgu, dzidri caurspīdīgu savienojumu māla izstrādājumiem, porcelānam, ziloņkaulam, dārgmetāliem, pērlēm, stiklam, keramikai, metālam, kokam un dažādām plastmasām (Formica, poliesteriem, bakelītam) gan savā starpā, gan vienam ar otru. Ķīmiski izturīga. Aizpilda spraugas. Savienojumus var krāsot tūlīt pēc to sacietēšanas.

 

EPOXY METAL (1585925)

Metāla krāsas rūpnieciskas kvalitātes 2 komponentu ūdensdroša epoksīdu līme materiāliem, kas pakļauti īpaši lielām slodzēm.

Paredzēta metālam, kokam, akmenim un dažādiem plastmasas veidiem (poliesteris, bakelīts). Nav piemērots PE, PTFE un silikonam. Īpaši piemērota metāla objektiem, kas pakļauti lielām slodzēm, piemēram, karstumam, ķimikālijām, vibrācijām vai jūras ūdenim.

 

EPOXY UNIVERSAL (1585225)

Divkomponentu epoksīdlīme.

Nodrošina ārkārtīgi izturīgu un ūdensnecaurlaidīgu savienojumu metāliem, kokam, keramikai, porcelānam, akmenim, betonam un dažādām plastmasām (Formica, poliesteriem, bakelītam) gan savā starpā, gan vienam ar otru. 1,5 stundas ilgais izmantošanas laiks ļauj to izmantot lielu laukumu, kā arī daudzu citu detaļu savienojumiem (rūpniecībā, mājsaimniecībā, darbnīcās u.tml.). Aizpilda spraugas. Savienojumus var krāsot tūlīt pēc to sacietēšanas.