ECO produkti

 

P560_LV_560_050

HG Eco virtuves tauku tīrītājs

HG “Eco virtuves tauku tīrītājs” noņem jebkura veida eļļas un tauku traipus, kas rodas pārtikas gatavošanas rezultātā un tas ir drošs jebkuru virtuves virsmu tīrīšanai ieskaitot nerūsējošo tēraudu, keramiskās flīzes, dabīgo akmeni un dažādas plastmasas. Ar šo produktu var tīrīt arī mikroviļņu krāsnis. HG “Eco virtuves tauku tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P561_LV_561_050

HG Eco vannas istabas tīrītājs

HG “Eco vannas istabas tīrītājs” ātri un viegli noņem ziepju paliekas, taukus, eļļainus pleķus un vieglas kaļķakmens nogulsnes no vannām, izlietnēm, flīzēm un duškabīnēm liek mirdzēt atkal kā jaunām. Tas nesatur abrazīvas vielas vai agresīvus komponentus un ir drošs lietošanai uz glazētām, hromētām, emaljētām, krāsotām vai plastmasas virsmām. Regulāra produkta lietošana novērš kaļķakmens veidošanos. HG “Eco vannas istabas tīrītājs” neatstāj švīkas, patīkami smaržo un ir ārkārtīgi ekonomisks lietošanā. HG “Eco vannas istabas tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks, koncentrēts produkts, kas paredzēts dažādu vannas istabas virsmu tīrīšanai. Tas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P562_LV_562_050

HG Eco kaļķakmens noņēmējs

HG “Eco kaļķakmens noņēmējs” notīra kaļķakmens nogulsnes ātri droši un efektīvi. HG “Eco kaļķakmens noņēmējs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts, kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P563_LV_563_050

HG Eco flīžu šuvju tīrītājs

HG “Eco flīžu šuvju tīrītājs” ir koncentrēts produkts, kas dziļi iztīra šuves starp flīzēm. Augsta produkta koncentrācija nozīmē, ka tas iedarbojas vienādi spēcīgi uz netīrumiem, kas ir flīžu šuvēs kamēr tas ir uzklāts uz virsmas, kā arī beršanas laikā. Šo produktu var lietot dažādu veidu šuvju (sienas, grīdas) tīrīšanai HG “Eco flīžu šuvju tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P564_LV_564_100

HG Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs

HG “Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs” paredzēts gan matētu, gan spīdīgu keramisko grīdas flīžu tīrīšanai. HG “Eco grīdas flīžu intensīvais tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P565_LV_565_100

HG Eco flīžu tīrītājs

HG “Eco flīžu tīrītājs” ir paredzēts visu veidu keramikas flīžu, kā arī kaļķi nesaturošu akmens flīžu (piem. granīts) grīdu tīrīšanai bez švīkām. HG “Eco flīžu tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P566_LV_566_100

HG Eco parketa un lamināta tīrītājs

HG “Eco parketa un lamināta tīrītājs” ir drošs līdzeklis, speciāli radīts ātrai un ērtai visu veidu parketa un lamināta grīdu kopšanai. Līdzeklis aiz sevis neatstāj švīkas. HG “Eco parketa un lamināta tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P567_LV_567_050

HG Eco universālais stikla tīrītājs

HG “Eco universālais stikla tīrītājs” noņem netīrumus, tauku traipus, pirkstu nospiedumus utt. no dažādu veidu stikla virsmām un spoguļiem. Šis ārkārtīgi efektīvais līdzeklis ātri nožūst un neatstāj švīkas. HG “Eco universālais stikla tīrītājs” ir gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P569_LV_569_050

HG Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs

HG “Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs” ātri un droši noņem netīrumu un tauku traipus no dažādām virsmām, tādām kā: mēbeles, galdi, durvis, virtuves darba virsmas utt. HG “Eco daudzfunkcionālais interjera tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir gatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.

P570_LV_570_100

HG Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs

HG “Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs” ir speciāli radīts lai atbloķētu tauku un ēdienu atlikumu aizsērējumus novadcaurulēs. Šis produkts ir radīts uz speciāli atlasītu enzīmu un mikrobu bāzes, tāpēc tas ir absolūti drošs lietošanai jebkuram cauruļu tipam. HG “Eco virtuves novadcauruļu tīrītājs” ir videi draudzīgs, ekoloģisks produkts, kas gatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās un neietekmē apkārtējo vidi. Iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas.