Dekoral Professional

Gruntis iekšdarbiem un ārdarbiem

 

 

Akrys 3000 P

AKRYLIT 3000 Primer (5L)

AKRYLIT 3000 Primer koncentrāts ar augstu iesūkšanās spēju, iekļūst sausās un absorbējošās pamatnēs.

Paredzēta visu veidu virsmām gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Uzlabo krāsas adhēziju ar pamatvirsmu, izlīdzina virsmas porainību, uzsūktspēju. Paaugstina virsmas izturību pret slodzi (jāatšķaida 1:4, žūšanas laiks 5h, patēriņš: 6-10m2/L 23±2°C)

Tehniskā datu lapa šeit

Drošības datu lapa: šeit

 

AKRYS 3000 P (10L)

AKRYS 3000 P – universāla grunts, kuru izmanto pirms apmetuma masas uzklāšanas.

Paredzēta visa veida minerāl materiālu virsmām. (Patēriņš 6m2/L, žūšanas laiks 6h 23±2oC)

Tehniskā datu lapa šeit

 

BLOKER Concentrate (5L)

BLOKER Concentrate – grunts koncentrāts paredzēts absorbējošām un porainām minerālām virsmām gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem (betonam, ķieģelim, akmenim, kaļķa-cementa virsmām, cementa šķiedru plāksnēm).

Novērš sāļu izdalīšanos, veido ūdens atgrūdošu un netīrumus nepiesaistošu pārklājumu. Uzlabo adhēziju krāsai ar minerālo virsmu (jāatšķaida 1:4 ar ūdeni, žūšanas laiks 6h, patēriņš: 8m2/L 23±2oC)

Tehniskā datu lapa šeit

 

 

 

Grunts iekšdarbiem

 

 

Renostyl Plus

Alkīda sveķu gruntskrāsa – Renostyl Plus uz šķīdinātāja bāzes. Paredzēta iekšdarbiem kā izolējošā grunts minerālām un koka virsmām. Efektīvi nosedz pleķus, kas radušies ūdens ietekmes rezultātā, kā arī tauku, nikotīna, kvēpu pleķus. Baltā krāsā. Sausa jau pēc 6 stundām. Patēriņš – līdz 12 m²/l.

Drošības datu lapa: šeit

Tehniskā datu lapa šeit

 

UNIVERSAL UNDERCOAT

UNIVERSAL UNDERCOAT – Akrila sveķu bāzes gruntskrāsa iekšdarbiem. Paredzēta izmantošanai uz koka, reģipša, cementa un ķieģeļu virsmām. Ātri žūstoša, laba segtspēja. Var izmantot arī āra darbiem. Rekomendējama, lai nosegtu virsmas, kuras iepriekš krāsotas košos toņos. (Patēriņš līdz 8 m2/l)

Drošības datu lapa :šeit

Iekšdarbu krāsas

 

Krāsa baltajai apdarei

 
Developers Paint – Krāsa baltajai apdarei (15L)
                                                                                         Developer paint – Krāsa baltajai apdarei – sienu un griestu krāsošanai – iekšdarbiem (cementa un cementa-kaļķa apmetumam, reģipsim, betonam, kaļķa apmetumam) paredzēta gan jaunām, gan iepriekš krāsotām virsmām. (Patēriņš 13m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC)
Tehniskā datu lapa: šeit
                                                                         
Drošības datu lapa: šeit
                  
Polinak 3000

POLINAK 3000 briliant white (10L)

Akrila krāsa POLINAK 3000 ir dekoratīva krāsa sienām un griestiem iekšdarbiem.

Ļoti laba segt spēja, galvenokārt paredzēta griestu krāsošanai. 4.mitrum izturības klase. (Patēriņš 13m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC)

Tehniskā datu lapa šeit

 

Akrylit 3000 PW

AKRYLIT 3000 PW (10L)

Lateksa emulsijas krāsa AKRYLIT 3000 PW –  paredzēta dekoratīvai krāsošanai sienām un griestiem telpās un sabiedriskās ēkās, uz cementa-kaļķu, ģipša, betona un apmetuma griestiem. 3. noturības klase pret mitro berzi. Balta un tonējama (patēriņš: 14m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC)

Tehniskā datu lapa šeit

Drošības datu lapa: šeit

Akrylak 3000 (002)

 

AKRYLAK 3000 VARNISH (5L)

Laka AKRYLAK 3000 VARNISH  – Paredzēta virsmas pārklājuma aizsardzībai,  virsmām, kuras iepriekš pārklātas ar nodilumizturīgu krāsu. Īpaši paredzēta problemātiskām zonām (ap elektrības slēdžiem, rozetēm, vietās, kuras nepieciešams pasargāt krāsojumu pret dzīvnieku skrāpējumiem).

Ātri žūstoša, gandrīz bez smaržas. Ekoloģisks produkts – to var izmantot skolās, bērnudārzos un slimnīcās. (Patēriņš: 10m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC, pusmatēta)

 Tehniskā datu lapa šeit

AKROTIX 3000 (10L) 

AKROTIX 3000 – augstas kvalitātes lateksa emulsijas krāsa paredzēta dekoratīvai krāsošanai sienām un griestiem telpās un sabiedriskās ēkās, uz cementa-kaļķu, ģipša, betona un apmetuma sienām / griestiem.Tai ir laba saķere ar dažādām virsmām, kā arī tai ir laba  nodilumizturība. 2. mitrum izturības klase. Balta un tonējama (patēriņš: 15m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC)

Tehniskā datu lapa šeit

 

 

 

 

 

Fasādes krāsasAkrylit 3000 Siloxan

AKRYLIT 3000 SILOXAN (10L)
                                                                                        Akrila krāsa AKRYLIT 3000 SILOXAN ar silikona eļļas piedevu labākai noturībai pret mitrumu.
Paredzēta dažādu mājas sienu fasādēm, kā arī labi der kā iekšdarbu krāsa. (Patēriņš: 9m2/L, žūšanas laiks 2h 23±2oC)
                                                                                             Tehniskā datu lapa šeit

POLINIT 3000 (15L)
POLINIT 3000 – augstas kvalitātes akrila krāsa nodrošina izcilu pārklājumu. Paredzēta ēku fasādēm un interjera sienu krāsošanai (cementa, ģipša apmetumam, betonam un reģipsim).
2. nodilumizturības klase. (Patēriņš: līdz 10 m2/l)                                                                                                                Tehniskā datu lapa šeit
 

 

          

SILICON PAINT LN (10L)

Silikona krāsai SILICON PAINT ir augsta toņu stabilitāte. Paredzēta minerālām virsmām. Veido ūdeni atgrūdošu pārklājumu ar augstu tvaikcaurlaidību no iekšas uz āru. Kā grunti ieteikts izmantot BLOKER līdzekli. Ekonomisks patēriņš – līdz 12m²/l. Var pārkrāsot pēc 2 stundām.

 

 

 

 

Gatavā špaktele 

Gatavā špaktele spainī (25kg)

Gatavā špaktele paredzēta lietošanai iekštelpās. Pēc nožūšanas var krāsot. Špakteli ir ērti klājama un virsmas un to var viegli izlīdzināt. Paredzēta arī uzklāšanai ar izsmidzināšanas pistolēm.

Žūšanas laiks pie 23±2°C – 12h. Otro kārtu var klāt pēc 12h. Derīguma termiņš 9 mēneši. Patēriņš – uz kaļķa-cementa apmetuma 1 m2/1 kg, uz ģipša 1.5m2/1 kg, uz reģipša 2m2/1 kg.

Tehniskā datu lapa šeit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idejas interjera krāsojumam:

Krāsu katalogs