Tirdzniecība

 

Tirdzniecības vadītājs: 
Gatis Kļaviņš
Mob. tel.: +371 29193898
E-pasts: gatis@licgotus.lv

Produktu grupu vadītāji:
Inta Lapiņa (Celtniecības ķīmija)
Mob. tel.: +371 26558800
E-pasts: inta@licgotus.lv

Gatis Vecmanis (Rokas un elektro instrumenti)
Mob. tel.: +371 29108817
E-pasts: gatis.vecmanis@licgotus.lv

Menedžeri:
Māris Bērtulsons (Industriālie produkti)
Mob. tel.: +371 29118442
E-pasts: maris@licgotus.lv

Māris Skulte
Mob. tel.: +371 22020166
E-pasts: maris.skulte@licgotus.lv

Kaspars Gulbis (Industriālie produkti)
Mob. tel.: +371 29228842
E-pasts: kaspars@licgotus.lv

Nils Bricis
Mob. tel.: +371 22459142
E-pasts: nils@licgotus.lv

Gatis Puikāns
Mob. tel.: +371 28665631
E-pasts: gatis.puikans@licgotus.lv

Gusts Kāpostiņš
Mob. tel.: +371 29392945
E-pasts: gusts@licgotus.lv

Jēkabs Gromskis
Mob. tel.: +371 20684900
E-pasts: jekabs@licgotus.lv

LIC GOTUS darba laiks:

P.            8.30 – 17.30
O.            8.30 – 17.30
T.            8.30 – 17.30
C.            8.30 – 17.30
Pk.          8.30 – 17.30
S.                 Brīvs
Sv.               Brīvs

 

trivoo.net!